Noclegi w Ciechocinku

Autor: tucoo.pl. Data ostatniej modyfikacji: 23 grudzień 2013

Baza noclegowa Ciechocinka jest niezwykle szeroka. Wszak, aby kilkudniowy, leczniczy pobyt w kurorcie miał sens, wymaga również noclegu. Wybór pomiędzy sanatoriami, hotelami SPA, czy tanimi noclegami w pensjonatach, zlokalizowanych niejednokrotnie w samym centrum miasta uzależniony jest od naszych wymagań i upodobań.

Ciechocinek

Szpital Uzdrowiskowy nr 1 w Ciechocinku (fot. własna)

Ciechocinek oprócz sanatoriów, szpitali uzdrowiskowych oraz innych zakładów opieki medycznej oferuje również inne formy noclegowe. Pensjonaty, hotele, kwatery prywatne, tanie noclegi w centrum miasta zachęcają do kilkodniowego pobytu w Ciechocinku również osoby zdrowe. W Ciechocinku działa również świetnie przygotowane pole namiotowo-kamperowe. Dzięki doskonałej lokalizacji, licznym atrakcjom turystycznym, a przede wszystkim walorom leczniczym, Ciechocinek zaprasza trustów z całej Polski. Wczasy odchudzające, liczne baseny, strefy SPA i wellness, a przede wszystkim tężnie, zielone tereny, parki i kwitnące dywany kwiatowe również znajdują swoich zwolenników. Nie zdziwmy się, kiedy spacerując w parku, przejdzie obok nas niezwykły paw królewski albo łabędź w kolorze czarnym. Wśród śpiewu ptaków z pobliskich parków możemy podziwiać już rzadko zachowaną w innych miastach drewnianą architekturę Ciechocinka. Do tego bliska odległość do Torunia sprawia, że turyści decydują się odwiedzić zarówno Toruń jak i Ciechocinek.
Hotele w Ciechocinku oferują dla gości noclegi w komfortowych pokojach. A dla zdrowia bogate pakiety zabiegów odnowy biologicznej, SPA, baseny, jacuzzi oraz sale do ćwiczeń fitness wyposażona w doskonałe przyrządy. O podniebienia gości zadbają restauracje z wyśmienitym jedzeniem a także bary. W hotelach odbywają się też spotkania biznesowe i szkolenia w salach konferencyjnych i szkoleniowych.

Do Ciechocinka również można przyjechać na wczasy odchudzające. Ośrodki, w których dzięki diecie i odpowiednim ćwiczeniom zrzucimy parę kilo, zapraszają na turnusy osoby z nadwagą i otyłością. Dietetycy przygotują nam indywidualną odpowiednią dla nas dietę. Oddając się pod opiekę lekarzom specjalistom i dietetykom zmienimy nasze nawyki żywieniowe, nauczymy się przygotowywania odpowiednich posiłków, a także usprawnimy nasze ciało poprzez ćwiczenia oraz masaże wyszczuplające.

Baza noclegowa Ciechocinka jest na tyle szeroka, że zachęca do pozostania w tym uzdrowisku kilku dni. Pobyt w całości przeznaczmy na odpoczynek, relaks i powrót do sił.